Monitor cen

Stan na dzień: 16.01.2020

 

Monitor cen wybranych materiałów do fotografii analogowej w popularnych sklepach internetowych.
Wybór produktów mocno subiektywny.

 

Negatywy czarno-białe

Sklep / produkt
Bratex (PL)14,9014,9018,6019,9518,9919,9916,5024,9926,99
Cyfrowe.pl (PL)20,0021,0017,0019,0017,0019,0017,00--
Czarno-Białe (PL)16,4018,4021,0024,0025,0024,0019,5029,9033,00
Fotociemnia (PL)15,2016,0021,2023,5021,2023,9018,5028,8030,70
Fotoimpex (D)16,5017,1122,8826,3422,8826,40-28,6030,14
Fotonegatyw (PL)16,0016,7020,9023,5020,9023,5018,5029,9532,70
Foxell (PL)14,7617,6418,2020,7918,2020,7917,2224,35**26,79**
Opis:Fomapan
Classic 100
(120)
Fomapan
Classic 100
(135)
Ilford
Hp5+ 400
(120)
Ilford
Hp5+ 400
(135)
Ilford
FP4+ 125
(120)
Ilford
FP4+ 125
(135)
Kentmere
100
(135)
Kodak
T-MAX 400
(120)
Kodak
Tri-X 400
(120)

** – minimalna ilość – 5 szt.

 

Negatywy kolorowe

Sklep / produkt
Bratex (PL)-18,90-21,9927,8528,9933,50
Cyfrowe.pl (PL)---44,00---
Czarno-Białe (PL)18,0022,0018,0026,0035,0033,9041,00
Fotociemnia (PL)16,9023,9016,9024,3035,9032,9042,80
Fotoimpex (D)14,08*23,0515,6225,5238,7231,6835,86
Fotonegatyw (PL)16,5023,7016,5025,9033,4032,9039,90
Foxell (PL)-23,90-26,0032,9032,9039,90
Opis:Kodak
ColorPlus 200
(135)
Kodak Gold 200
(135)
FujiColor C200
(135)
FujiColor
Superia X-tra 400
(135)
Kodak
Portra 160
(120)
Kodak
Ektar 100
(120)
FujiColor
Pro400H
(120)

* – produkt chwilowo niedostępny

 

Inne

Sklep / produkt
Bratex (PL)29,0063,00--
Cyfrowe.pl (PL)39,0075,00--
Czarno-Białe (PL)36,0079,90205,00206,00
Fotociemnia (PL)-77,00198,00209,00
Fotoimpex (D)-81,40259,60330,00
Fotonegatyw (PL)-78,50215,00216,00
Foxell (PL)-63,90--
Opis:Instax WIDE
10 szt.
Instax WIDE
2 x 10 szt.
Tetenal Colortec
C-41 KIT
(2.5l)
Tetenal Colortec
E-6 KIT
(2.5l)