Monitor cen

Stan na dzień: 30.11.2019

 

Monitor cen wybranych materiałów do fotografii analogowej w popularnych sklepach internetowych.
Wybór produktów mocno subiektywny.

 

Negatywy czarno-białe

Sklep / produkt
Opis:Fomapan
Classic 100
(120)
Fomapan
Classic 100
(135)
Ilford
Hp5+ 400
(120)
Ilford
Hp5+ 400
(135)
Ilford
FP4+ 125
(120)
Ilford
FP4+ 125
(135)
Kodak
T-MAX 400
(120)
Kodak
Tri-X 400
(120)
Kentmere
100
(135)
Bratex (PL)14,9014,9019,6019,9518,9919,9924,9926,9916,50
Cyfrowe.pl (PL)20,0021,0017,0020,0018,0020,00--16,00
Czarno-Białe (PL)16,4018,4021,0024,0025,0024,0029,9933,0019,50
Fotociemnia (PL)15,2016,0021,2023,5021,2023,9028,8030,7018,50
Fotoimpex (D)16,1216,7222,3625,7522,3625,8029,4529,45-
Fotonegatyw (PL)16,0016,7020,9023,5020,9023,0024,3524,3518,50
Foxell (PL)14,7617,6418,2020,3018,2019,9324,35**26,7916,61

** – minimalna ilość – 5 szt.

 

Negatywy kolorowe

Sklep / produkt
Opis:Kodak
ColorPlus 200
(135)
Kodak Gold 200
(135)
FujiColor C200
(135)
FujiColor
Superia X-tra 400
(135)
Kodak
Portra 160
(120)
Kodak
Ektar 100
(120)
FujiColor
Pro400H
(120)
Bratex (PL)-18,90-21,9927,8528,9939,99
Cyfrowe.pl (PL)---44,00---
Czarno-Białe (PL)15,9023,7014,7026,0033,5033,9039,00
Fotociemnia (PL)16,9022,2015,9024,0035,9031,9042,80
Fotoimpex (D)12,04*22,5715,2624,9430,0028,3835,00
Fotonegatyw (PL)16,5023,7016,5025,9032,9033,5039,00
Foxell (PL)13,6519,0713,4119,8026,96**25,95**33,30**

* – produkt chwilowo niedostępny
** – minimalna ilość – 5 szt.

 

Inne

Sklep / produkt
Opis:Instax WIDE
10 szt.
Instax WIDE
2 x 10 szt.
Tetenal Colortec
C-41 KIT
(2.5l)
Tetenal Colortec
E-6 KIT
(2.5l)
Bratex (PL)34,5063,00--
Cyfrowe.pl (PL)39,0075,00--
Czarno-Białe (PL)36,0079,90205,00199,00
Fotociemnia (PL)-77,00195,00178,00*
Fotoimpex (D)--236,00279,00
Fotonegatyw (PL)-78,50215,00216,00
Foxell (PL)-63,90--

* – produkt chwilowo niedostępny